revitalizace interiérů

Revitalizaci interiérů je možno provést pomocí použití různých tiskových technik a materiálů. Je možno použít potištěné PVC desky, bannery, sítě apod.

V některých případech je klasická rekonstrukce starších interiérů nemožná, případně ekonomicky neúnosná. V těchto případech je možno použít různých potištěných materiálů k vytvoření aplikace (obrázku, grafického motivu), která zvýší estetickou úroveň interiéru, případně zakryje méně vzhledná místa.

breitling replica

Možnosti využití různých technologií a materiálů ilustrujeme na příkladu konkrétní realizace - revitalizace hotelového interiéru.

1/ výtahová šachta

Na drátěnou výtahovou šachtu byly instalovány potištěné bannery s městskými motivy. Banery byly vypnuty přímo na drátěnou konstrukci a tím rozbily monolitní drátěnou plochu zajímavými motivy.

2/ stoupačkové skříně

Na každém patře hotelu se opakovala stejná stoupačková skříň. Úkolem bylo netrvalým způsobem replique montre tuto skříň přikrýt. Musel být zachován jednoduchý přístup do skříně. Potištěné bannery se instalovaly do jednoduchého mechanizmu, který zajišťuje rychlý přístup do skříně.

3/ zakrytí kovových elektrických skříní

V tomto případě se jednalo o zakrytí velkých kovových dveří elektrických skříní tak, aby byl zachován jednoduchý přístup do nich. Řešením bylo zavěšení potištěných PVC desek Forex do posuvných machanizmů ("šoupaček"). Celou desku je tak možno odsunout stejně, jako posuvné dveře u skříně.

4/ zakrytí kyvných kovových dveří ("lítaček")

Bylo potřeba vyřešit zakrytí kovových dveří a zamezení jejich průhledu. Na stacionární i na pohybující se části byly instalovány potištěné PVC desky. Desky vizuálně uzavřely daný prostor, ale zůstala bolsos de lujo imitacion požadovaná možnost průchodu.

5/ instalace velkoformátového panelu nad snídaňový "bufet"

Z velké bílé plochy se odstranily původní obrazy a nevzhledné skřňky s rozvodem elektřiny. Instaloval se potištěný PVC panel téměř přes celou plochu, který výrazně zvýšil estetickou stránku frekventovaného místa.

Netradiční využití různých materiálů a tiskových technik nám umožňuje elegantní a cenově dostupné řešení problému s částečnou revitalizací interiéru. Za zlomek nákladů na rekonstrukci můžeme zvýšit estetickou hodnotu interiéru.